O nas

Nasz sklep obsesja smaku stanowi bogactwo produktów wysokiej jakości. Powstał po to, aby dostarczać osobom takim jak Ty w 100% oryginalne produkty ekologiczne, spożywcze i artykuły z Dalekiego Wschodu. Nie takie, które z Azją łączy tylko orientalna nazwa, ale rzeczywiście pochodzące z tego kontynentu i używane przez tamtejszych szefów kuchni.

Jeśli nie miałeś/aś nigdy styczności ani możliwości aby poznać kulturę orientu, to kuchnia orientalna zabierze cię w najdalsze krainy Azji czarując twoje kubki smakowe, które raz dotknięte magią przypraw sprawią że nic nie będzie smakowało tak jak dawniej. Każda kuchnia ma swoją niezwykła cechę unikatowości stosowania danych przypraw i z których będziemy kojarzyć dany kraj stąd w naszej ofercie znalazły sięprodukty do kuchni azjatyckiej dla poszczególnych krajów azjatyckich jak: Chiny, Tajlandia, Japonia, Wietnam.

To dla nas radość móc dzielić się z wami bogactwem kulinarnym kultury dalekiego wschodu, każdego dnia poszerzamy ofertę dbając również o bezpieczeństwo pochodzenia.

Skoro jesteśmy tym, co jemy, to ekologiczna żywność jest gwarancją zdrowia! Wierzymy, że to prawda, dlatego też dostarczamy naszym klientom produkty najwyższej jakości, pochodzące tylko od pewnych dostawców i z kontrolowanych upraw.

Zapisz się do naszegoNewslettera.

Skontaktujsię z nami


Obsesja Smaku
Brzeska 20 B
32-765 Rzezawa

tel.: 519 572 866
mail: kontakt@obsesjasmaku.com